Kogemus aastast 2006

Kaidor Trans OÜ on rahvusvahelist ja siseriiklikku maanteetranspordi korraldamist, ekspedeerimist ja tolliteenust  teostav ettevõte aastast 2006. See tähendab seda, et  oleme igapäevaselt õppinud oma tööd aina paremini tegema ja klientidele paremaid lahendusi pakkuma. 

Pakume transporditeenust Baltikumis, Skandinaavias, Soomes, teistes EU Liikmesriikides, Venemaal ja endistes SRÜ liikmesriikides.
Ettevõte omab tasulist rahvusvahelist autoveo tegevusluba.

Mis on meie eesmärk?

Turvaline transport

Kogu Teie veos on kindlustatud kuna omame CMR kindlustust - ehk vastutuskindlustus ning kõik meie masinad ja tehnika on pidevalt hoolitsetud ja tehniliselt korras.

Kiire transport

Meie käsutuses lisaks oma veokitele on koostööpartneritest koosnev vedajatebaas. Meie tiimi kuuluvad oma ala tegijad kelle koolitamisele ja arendamisele igapäevaselt pühendunud oleme. Lisaks edukale transpordile suudame pakkuda ka logistika teenust, mis tähendab, et Teie veos jõuab kohale ettenähtud ajal ettenähtud kohta.

Personaalne lähenemine

Meie masinapark on enamjaolt uus, meie töötajad on kvalifitseeritud ja nende koolitamisele pööratakse pidevalt tähelepanu. Iga meie klienti koheldakse nagu ta oleks meie ainus, mis tagab igale kliendile profesionaalse ja personaalse lähenemise.

Kaidor Transi eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parimat kvaliteeti. Selle saavutamiseks ei piisa vaid kvaliteetsest masinapargist, et seda saavutada pöörame erilist tähelepanu oma kasutatavatele seadmetele, ning oma raudvarale, kelleks on meie oma ala spetsialistidest koosnev meeskond.

Kaidor Trans OÜ tiimi kuuluvad oma ala tegijad kelle koolitamisele ja arendamisele igapäevaselt pühendunud oleme. Iga töötaja miinimum tööaeg meie ettevõttes on 10 aastat. Kõik meie töötajad on läbinud vastavalt ametikohale vastava koolituse ning omavad sellekohast tunnistust.

Aastatepikkune kogemus näitab, et kvaliteetse töö tagavad kvaliteetsed tööriistad. Seetõttu oleme võtnud eesmärgiks pidevalt enda masinaparki suurendada.

Meeldivale koostööle lootes

Kaidor Trans OÜ